‘בית חם’ הינה עמותה (מלכ”ר) הפועלת משנת 1997. מטרת העמותה היא לספק שירותי אבחון, יעוץ, שיקום וטיפול לאוכלוסיית בריאות הנפש. העמותה מפעילה רשת של 8 מרפאות לבריאות הנפש ברחבי הארץ. צוות העמותה מלווה כ-750 משתקמים עם נכות נפשית במסלולי תעסוקה מגוונים: מועדון תעסוקתי, תעסוקה מעברית, תעסוקה נתמכת.

העמותה מפעילה מגוון תכניות המסייעות למניעה, לטיפול ולשיקום ונותנות מענה לצרכים השונים של האוכלוסייה:

“לב למשפחה – סדנאות ומתן הדרכה בנושא בריאות הנפש לקהל הרחב, בכללם: אנשי הוראה צוותי חינוך, הורים ובני משפחה של מתמודדים. תוכנית זו מאפשרת קבלת ידע ומידע, זיהוי מקדים של בעיה ומעלה את המודעות הציבורית.

מרפאות בקהילה – שרותי מרפאה למתן מענה טיפולי פסיכולוגי,  פסיכיאטרי ומתן יעוץ והכוון לאדם הסובל מבעיה נפשית ולילד הסובל מקשיים קוגניטיביים ורגשיים ובני משפחתם.

תוכניות שיקומיות תעסוקתיות ברמות תפקוד משתנות לכלל המגזרים – הפעלת מרכזי הכשרה תעסוקתיים מוגנים,  “תעסוקה מעברית” ו”תעסוקה נתמכת”. תוכניות אלו מדורגות מבחינת רמת התפקוד לה נדרש האדם, מאפשרות לאנשים המתמודדים עם בעיה נפשית לחזור למעגל העבודה ולמעגל החיים בקהילה בכלל.

“בליבנו” – סיוע וטיפול בילדים ובני נוער נפגעי תקיפה מינית.

ליצירת קשר: 1599-510-550

לאתר העמותה

=========================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון-מיזם המוצג כאן איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי. למידע נוסף אודותיו, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורף בכל עמוד גם לינק לאתר הרלוונטי.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן.
לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.