משרד הכלכלה מפעיל תכנית סיוע להורים יחידים באמצעות הטבות ותוכניות שונות במטרה לעודדם להשתלב בשוק העבודה. תכניות משרד הכלכלה לעידוד תעסוקת הורים יחידים פועלות במטרה לטפל בחסמים המקשים על האוכלוסייה להשתלב, להתמיד ולמצות את הפוטנציאל התעסוקתי. אופני הסיוע:

  • תוכניות סיוע “מגבירות עבודה” להורים יחידים- מימון החזקת ילד עד גיל 3 במעונות יום ובמשפחתונים המוכרים על ידי משרד הכלכלה להורים יחידים מגבירי עבודה או לומדים אשר היו זכאים לקצבאות הבטחת הכנסה או מזונות.
  • סל שעות גמיש: מימון פתרונות לשהות ילד מחוץ לשעות פעילות במערכת החינוך הפורמאלית, להורים יחידים מגבירי עבודה אשר היו זכאים לקצבאות הבטחת הכנסה או מזונות.
  • הכשרה מקצועית: מסלולי הכשרה לרכישת מיומנות מקצועית ולפיתוח קריירה הכוללים את תכנית השוברים להכשרה מקצועית.

שירותי המחלקה משתנים ויש לברר פרטים לגביהם לעיתים תכופות.

לאתר התוכנית

=======================================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון המוצג איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי ונפרד. למידע נוסף, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורפים הפרטים/לינק בתחתית העמוד.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן. לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.