העמותה להעצמה כלכלית לנשים הוקמה בשנת 2002 במטרה לקדם אפשרויותיהן הכלכליות החברתיות של נשים החיות בפגיעות לעוני באמצעות פיתוח יזמות עסקית ומתן סיוע לנשים להגיע לעצמאות כלכלית כל ידי פיתוח עסקים זעירים. אחת התכניות שמפעילה העמותה לקידום יזמות בקרב נשים הנה תוכנית “עסק משלך”- תכנית המקנה למשתתפות ידע וכלים לפתיחה והקמה של עסק קטן בהסתמך על הכישורים והיכולות, ומונחית בגישה תומכת ומעצימה, תוך התייחסות למעגלי החיים של המשתתפות, למשפחותיהן ולסביבתן. 

קהל היעד הינו, כאמור, נשים הסובלות מקשיי פרנסה המעוניינות לתרגם את הידע והכישורים שלהן לעסק, כאלטרנטיבה לשוק העבודה. התכנית פונה לנשים שאין להן הכנסה או בעלות הכנסה נמוכה, נשים המתקיימות מקצבאות, אמהות חד הוריות, עולות חדשות, ערביות, חרדיות, נשים המתגוררות בפריפריה, בנות 45 ומעלה ונפגעות אלימות.

לאתר העמותה

 

=========================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון-מיזם המוצג כאן איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי. למידע נוסף אודותיו, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורף בכל עמוד גם לינק לאתר הרלוונטי.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן.
לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.