עמותת ‘כתף לכתף’ שואפת להוביל לחברה המעניקה לכל אדם את ההזדמנות המתאימה לו לצאת ממעגל העוני ולשנות את מהלך חייו. העמותה מפעילה מספר תכניות הנוגעות לקידום תעסוקה בקרב מגזרים שונים, ביניהם:

-תכנית נתיבים לתעסוקה – תכנית עבור אימהות חד-הוריות עם ילד אחד לפחות מתחת לגיל שנתיים ותשעה חודשים, הרוצות להשתלב במעגל התעסוקה, אך תשלום שכר הלימוד למעון מהווה עבורן חסם תעסוקתי.

-תכנית למשפחות עולות חדשות המסייעת לפיתוח עצמאות כלכלית ולהשתלבות חברתית בישראל.

– תכנית קידום משפחות- מתן ליווי וסיוע למשפחות המותאם אישית לצרכי המשפחה. לכל משפחה יש מנחה, הנוגע בכל רבדי החיים של בני המשפחה, ויוצר עבורה מערך של תמיכה: מערכות של חונכות ושיעורי עזר לילדים, מפגשי ייעוץ והדרכה פרטניים וקבוצתיים, סדנאות העשרה מגוונות, וגם ייעוץ אצל מומחים חיצוניים. התכנית מעניקה ליווי במגוון תחומים – פרנסה, יחסים, ניהול כספים, סיוע מול גורמים ממשלתיים ועוד.

 

לאתר העמותה

 

=========================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון-מיזם המוצג כאן איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי. למידע נוסף אודותיו, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורף בכל עמוד גם לינק לאתר הרלוונטי.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן.
לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.