מכון ‘שיפור’, עוסק בתחומי השילוב, ההשמה והפיתוח התעסוקתי בישראל, נוסד בשנת 1987 על ידי מנוחה וד”ר רפי גלברט ועוסק בפיתוח וקידום אנשים וארגונים. צוות המכון מייעץ ומלווה מנהלים ועובדים בתהליכי שינוי, פיתוח מסלולי קריירה לעובדים בארגונים, ובשילוב מפוטרים בשוק העבודה. פעילות המכון מתבססת על ניסיון רב, מחקרים עדכניים וצוות מקצועי רב-תחומי ומושתת על ערכי: הגינות, חדשנות, גישה פרופסיונאלית, אמונה בכוחו של הפרט, הדדיות ומתן שירות אמין ומקצועי ללקוחות.

המכון מסייע לעולים חדשים, פורשים מצה”ל וכן לפונים בגילאי 60+ בהתערבות בעבודה.

במכון תכנית הפועלת לשילוב גילאי 60+ בכוח העבודה בתפקידי מכירה, ניהול זוטר והקמת עסקים ע”י פיתוח תובנות, עדכון תעסוקתי וטכנולוגי. התכנית מסייעת למשתתפים להבין את אילוצי השוק ולפתח את המיומנויות (טכנולוגיות, התנהגותיות ואחרות) הדרושות לעובדים במשק. התוכנית כוללת מפגשים קבוצתיים, פיתוח וגיבוש רעיונות חדשים לקריירה שלישית כולל עבודה כשכירים או כעצמאים, ליווי ותמיכה במהלך חיפוש עבודה ברמה אישית וקבוצתית. לאורך כל ההכשרה, מתבצעות התאמות לצרכים העולים במפגשים הקבוצתיים והפרטניים. כמו כן, צוות המכון נשאר זמין לצרכי המשתתפים במהלך התכנית וגם לאחר השתלבות בעבודה.

לאתר מכון שיפור

=======================================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון המוצג איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי ונפרד. למידע נוסף, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורפים הפרטים/לינק בתחתית העמוד.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן. לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.