עיריית באר שבע פתחה בשיתוף עם ג’וינט ישראל, קרן רש”י ומשרד הרווחה את מעגל החיים והתעסוקה – מרכז עירוני המרכז תחתיו את שלל תוכניות התעסוקה השונות הקיימות בעיר באר שבע ומציע מענים למגוון גילאים. במרכז תוכניות שונות הנותנות מענה לגילאי 18-55, גברים ונשים כאחד, שאינם מועסקים מספר חודשים, במטרה להשתלבות בתעסוקה איכותית ומקדמת. כל התוכניות מציעות ליווי אישי ומתמשך, סדנאות מכינות קריירה שונות באווירה חדשנית ודינמית, וסיוע למשתתפים לצאת ולהשתלב בעולם העבודה.

מהמרכז העירוני יוצאים עם ארגז כלים מקצועי בעזרתו ניתן לעבור ראיונות עבודה, להצליח במרכזי הערכה, לדעת איך לכתוב קורות חיים ולמצוא את העבודה המתאימה לכם.

לאתר מעגל החיים והתעסוקה

=======================================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון המוצג איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי ונפרד. למידע נוסף, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורפים הפרטים/לינק בתחתית העמוד.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן. לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.