עמותת צ’יימס ישראל הינה ארגון ללא מטרות רווח, הפועל למען שיפור איכות חייהם של אנשים עם צרכים מיוחדים, באמצעות פיתוח ומתן מגוון שירותים מקצועיים ועדכניים באיכות גבוהה.

בין מסגרות ושירותי העמותה ניתן למצוא מעונות יום שיקומיים לפעוטות; גנים וכיתות לחינוך מיוחד; מרכזי יום ארוך בבתי ספר וגנים; מרכזי רש”ת – רצף שירותי תעסוקה (חלקם פועלים על פי תו תקן איכות בשירות וביצור של מכון התקנים והשאר בתהליכי התעדה); שילוב בוגרים בתעסוקה בשוק החופשי; מרכזים טיפוליים לבוגרים; מועדוני פנאי וליווי בוגרים במגורים עצמאיים בקהילה.

עמותת צ’יימס ישראל מפעילה כ-20 שירותים שונים למען אנשים עם צרכים מיוחדים, בכל תחומי החיים ובכל רצף הגילאים ובפיקוח משרדי הממשלה: רווחה, חינוך, בריאות. העמותה מפעילה שירותים בפריסה גאוגרפית רחבה ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם 11 רשויות שונות.

למרכזי העמותה

=======================================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון המוצג איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי ונפרד. למידע נוסף, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורפים הפרטים/לינק בתחתית העמוד.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן. לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.