פרויקט ‘מסיכון לסיכוי’ הוא פרויקט ייחודי של העמותה לקידום החינוך לתושבי תל אביב ביפו. מטרתו להקנות מיומנויות עבודה עבור נשים שלא השתלבו במעגל התעסוקה בשנים האחרונות או בכלל לא עבדו בחייהן. כמו כן, הפרויקט פונה לנשים העובדות בעבודות מזדמנות, ומעוניינות למצוא מקור פרנסה יציב וקבוע בחייהם, עם אפשרויות לקידום תעסוקתי.

הקורס מיועד לנשים בגילאים 25-50 ואשר מזה מספר שנים אינן עובדות או עובדות בעבודות מזדמנות. הנשים נדרשות לדעת קרוא וכתוב בעברית ברמה טובה ובעלות מוטיבציה גבוהה לערוך שינוי משמעותי בחייהן, להתחייב למסגרת הקורס הקפדנית ולהתמיד בה, להתחייב לנסות ולעשות את כל המאמצים על מנת להשתלב בעולם התעסוקה באופן קבוע.

לאתר העמותה

=======================================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון המוצג איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי ונפרד. למידע נוסף, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורפים הפרטים/לינק בתחתית העמוד.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן. לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.