קרן שמש לעידוד יזמים צעירים הינה ארגון פילנתרופי שלא למטרות רווח הנסמך על קרן אדמונד ג’ ספרא. יעוד הארגון הוא לסייע ליזמים צעירים בתחילת דרכם (גילאים 20-35) להקים עסק ראשון (בעיקר בתחומי הלואו טק), שיספק מקומות תעסוקה להם ולאחרים. הקרן הנה חלק מרשת עולמית בשם Youth Business International.

קרן שמש מממנת ומסבסדת מגוון אמצעי סיוע ליזמים (חלקם באמצעות המט”י), מסייעת ליזמים בהגשת בקשות להלוואות דרך הקרנות השונות, ועיקר תרומתה באמצעות פרויקט המנטורים שהיא מפעילה.

כיום פעילים למעלה ל- 400 אנשי עסקים בכירים מתנדבים, המסייעים ליזמים בעיקר במודל של “אחד על אחד”, ומלווים אותם עד כשנתיים. המנטורים מסייעים ליזמים לרכוש כלים ניהוליים שישמשו אותם בהמשך דרכם. בנוסף נהנים היזמים הפועלים במסגרת קרן שמש ממגוון רחב של אמצעי סיוע, ובכלל זה תמיכה בהכנת תכניות עסקיות, סבסוד קורסים ושעות יעוץ, קיום ירידים לחשיפת יזמי קרן שמש לציבור הרחב, מפגשי נטוורקינג ענפיים,

לאתר המיזם

=======================================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון המוצג איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי ונפרד. למידע נוסף, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורפים הפרטים/לינק בתחתית העמוד.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן. לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.