מעסיקים עם בעצמי

בעצמי הנו ארגון חברתי ללא מטרת רווח, הפועל מזה למעלה מ- 20 שנה, לקידום ולשילוב בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות- הזדמנויות, ביניהן: הקהילה האתיופית, החברה החרדית, החברה הערבית, נשים מחברות מסורתיות, אוכלוסיות רווחה, גילאי 45+ ועוד.

אנו פועלים בשותפות עמוקה ומתמשכת עם עסקים וארגונים המבקשים לקדם את תחומי האחריות התאגידית, קשרי הקהילה, העסקה מגוונת ומעורבות חברתית של עובדיהם. אנו מזמינים אתכם, המעסיקים, לפעול עמנו, יחד, לקידום חברה שוויונית, פתוחה והוגנת יותר!

יחד עם המעסיק, אנו מגבשים את המענים המתאימים לחברה בתחומים הבאים:

העסקה מגוונת של בוגרי בעצמי

עסקים המבקשים לקדם העסקה מגוונת ומכילה, מצליחים, בזכות העבודה עמנו, לגייס עובדים מגוונים, מקצועיים ומחוייבים, המעריכים את ההזדמנות שנפתחת בפניהם.

העובדים מגוייסים לחברה, לאחר שהם עוברים תהליך משמעותי במסגרת התכניות לקידום תעסוקה שלנו. בתכניות עוברים המשתתפים, לאורך כשנה ומעלה, תהליך של ליווי אישי וקבוצתי, בשילוב הדרכות והכשרות רלוונטיות, כך שבסיום התכנית הם יוצאים לשוק העבודה כשהם מיומנים, מקצועיים ומחויבים לכיוון המקצועי שבחרו. בזכות ההיכרות המעמיקה של בעצמי הן עם המעסיק והן עם העובד, מתבצעת השמה איכותית תוך התאמה גבוהה לדרישות התפקיד ולאופי הארגון. כך גם מתקיימים תהליכי גיוס, מיון וקליטה מיטביים הן לעובד והן למעביד. ניתן אף למקד את משתתפי תוכניות התעסוקה, המעוניינים בכך, להכשרות מקצועיות, המותאמות לצורכי המעסיק.

לארגון בעצמי ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות גיוון ואנו מציעים גם הכוונה ווהדרכה במגוון נושאים הנוגעים לגיוון ולהכלה של עובדים בחברה.

קשרי קהילה ואחריות תאגידית

כמות הולכת וגדלה של עסקים בישראל מצטרף למגמה הבינלאומית המתבקשת של פיתוח תחום קשרי הקהילה והאחריות התאגידית בארגונם. אנו מזמינים אתכם, המעסיקים, לחבור אלינו למגוון אפשרויות תרומה לקהילה, ובכללם התנדבות עובדים ומטורינג של עובדי החברה למשתתפי התכניות לקידום תעסוקה. פעילות נוספת כוללת עריכת מפגשים וסיורי למידה למשתתפי בעצמי וילדיהם במסגרת החברה. לסיורים אלו תרומה הדדית, ביצירת גאווה ושייכות של העובדים למקום עבודתם.
שותפות משמעותית נוספת כוללת תמיכה ותרומה של העסק לפרויקטים לקידום תעסוקה של בעצמי. למידע נוסף

פיתוח תעסוקת עובדי החברה

ארגון בעצמי, כגורם מומחה בקידום תעסוקת עובדים, מציע לחברות ולעסקים מגוון סדנאות והכשרות בתשלום המיועדות לפיתוח העובדים ולקידומם במסגרות החברה, וכן סדנאות תעסוקתיות למשפחות העובדים למידע נוסף. לאור המומחיות של בעצמי בליווי מובטלים ומפוטרים, אנו מציעים לעסקים גם ליווי מקצועי לאורך תהליכי פיטורין.

קידום מדיניות חברתית וציבורית בתחומי תעסוקה

ארגון בעצמי פועל לקידום מדיניות חברתית וציבורית בתחומי העסקה מגוונת והוגנת, פיתוח מסלולי הכשרה ועוד, וזאת במגוון מסגרות, ביניהן: השולחן העגול של משרד ראש הממשלה, פורום מעלה, הפורום הישראלי לגיוון בתעסוקה, מיזם קולקטיב אימפקט. עסקים מוזמנים לפנות אלינו וללמוד עוד על העשייה בתחומים אלו ולהצטרף ככוח משפיע על החברה בישראל.

הניסיון הממושך שלנו בשילוב אוכלוסיות מודרות בתעסוקה שב ומוכיח: לא חסר להם כישרון, יכולות או מוטיבציה. חסרה רק ההזדמנות המתאימה. יחד, בואו נעניק את ההזדמנות!

מעסיקים המעוניינים בשיתוף פעולה, נא לפנות אל: יעל רובין שרעבי, מנהלת קשרי מעסיקים,  Yael.rub@be-atzmi.org.il 054-5991294

פונים הזקוקים לסיוע – נא לחצו כאן