עמותת ‘תמך’ עוסקת בפיתוח וקידום הזדמנויות תעסוקה לאשה החרדית ובסיוע בהשתלבות בעבודה באמצעות הכשרות מקצועיות, פיתוח מנטוריות וסיוע בהשמה. העמותה עובדת בשת”פ עם מעסיקים ממגוון תחומים ובתחום היי טק בלבד, ומובילה פרוייקטים לשילוב נשים חרדיות בעבודה.

בנוסף, העמותה מפעילה את מיזם JerusalemHub: מרחב עסקי חדש לאשה החרדית המופעל ללא מטרות רווח ומתוך שליחות לסייע לנשים חרדיות בעלות עסקים להגדיל את רווחיות העסק שלהן ולפרנס את משפחתן בכבוד.

המענים שניתנים במרכז:

ידע: פיתוח עסקי מבוסס על ידע עדכני במגוון התחומים הקשורים לפעילות העסק – מימון, שיווק, מכירות, תפעול ועוד- ממיטב היועצים והמומחים בכל תחומי ניהול העסק.

מקום: Hub ירושלים מציע חדרי משרדים ועמדות מחשב מאובזרות להשכרה; ספרייה, חדר לסדנאות ולישיבות וכיתת מחשבים לשירות בעלות עסקים שעוסקות בהוראה ובלמידה.

קשרים: כנסים, קורסים, סדנאות ומפגשים המתקיימים ב-Hub של תמך בירושלים. חברות ה – Hub נהנות מנטוורקינג עסקי ממוקד וממנטורינג מרחיב אופקים.

לאתר העמותה

=======================================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון המוצג איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי ונפרד. למידע נוסף, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורפים הפרטים/לינק בתחתית העמוד.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן. לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.