אורן - be-atzmi

אורן

אורן, אב לשני ילדים, מכרמיאל.

כיום: רקדן ומורה למחול.

“הרצון להצלחה שלי השתלב יחד עם הרצון להצלחה של המנחים בתכנית. במהלך הדרך למדתי קצת על סבלנות ואורח רוח, להמשיך ולנסות גם במקומות שלא עבדו.”

—————————

אורן, הגיע אלינו, לתכנית ‘תעסוקה לרווחה’ לאחר שבעברו עבד בתחום המחול כרקדן וכמורה למחול.

לפני מספר שנים החל אורן תהליך של חזרה בתשובה, בעקבותיו מצא שעיסוקו כחרדי הולך והופך למוגבל יותר.  עד כשנה לפני כניסתו לתכנית עוד עבד, בין היתר, בלימודי מחול לנשים אך בעקבות חזרתו בתשובה הפסיק ללמד נשים. במהלך תהליך חזרתו בתשובה ניסה להתאים את התחום לאורח חייו החדש אך ללא הצלחה רבה.

כשאורן הצטרף לתכנית התעסוקה, הוא כבר לא עסק בריקוד, רק העביר מידי פעם סדנאות. פרנסתו הייתה מעבודה עם בחור מוגבל פיזית אותו ליווה ביום יום. המטרה של אורן היתה למצוא את הדרך לחזור ולעסוק במחול באופן שמתאים לאורח חייו החדש.

אורן היה מלא במוטיבציה להתקדם, ולמרות המצב המורכב בו היה שרוי, ידע לאן הוא רוצה להגיע, אך היה זקוק לדחיפה, ליווי והכוונה בכדי להשיג את מטרותיו.

לאחר תהליך ליווי והכוונה, יזם ופתח אורן קבוצת מחול לגברים בכרמיאל. בנוסף, בזכות סיוע להקמת אתר אינטרנט ועריכת קטעי וידיאו (לטובת פרסום) הוא החל לשווק את עצמו. בעקבות הפרסום מצא אורן עבודה נוספת והחל להעביר שיעורי ריקוד לילדים בכמה וכמה גנים ובתי ספר! בנוסף, בתיווך רכזת התכנית, אורן החל ללוות בחור נוסף על מנת להגדיל את הכנסתו הקבועה.

החלום של אורן הוא להקים מרכז חוגים בנושאי ריקוד ותנועה, והוא ממשיך בצעדים משמעותיים לקראת הגשמת החלום.

.