רווית - be-atzmi

רווית, פרודה+ 8 מראש העין.

כיום: מטפלת וצלמת בעלת סטודיו לצילום.

“נתתם לי הזדמנות, ביטחון ואמונה בעצמי. תודה על הכלים המעצימים שנתתם לי. אני סוף סוף מרגישה שיש לי משמעות”

—————————

רווית הגיעה אלינו, לתכנית התעסוקה, בעקבות שינוי דרמטי בחייה: לאחר 15 שנות נישואין ומגורים בבית שמש, החליטה רווית, לאחר לבטים רבים, להיפרד מבעלה ומהחברה הסגורה בה חיה, הדוגלת באי יציאה לעבודה. רווית עברה להתגורר בראש העין, אמא ל- 8 ילדים, כולם מתחת לגיל 18, ולאחר שלא עבדה 15 שנים.

 רווית היתה שלמה עם החלטתה לצאת ל”עולם האמיתי” כדבריה, עם זאת חוותה קשיים כלכליים, תפעוליים ורגשיים רבים לאור ההתנתקות מסביבה “מוגנת” ובהיעדר כלים מתאימים לעולם החדש.  רווית פנתה למחלקת הרווחה בראש העין דרכה הגיעה לתכנית התעסוקה שלנו. “הייתי שבורה, אבל עם רצון לשינוי. ללא אמצעים, אבל עם יכולות. ואתם זיהיתם את זה.” היא מספרת.

 לאחר שעברה ליווי אישי וקבוצתי שכלל בירור של היכולות והרצונות שלה, בחינת החסמים וגיבוש של חלום תעסוקתי, ביקשה רווית להתפתח בתחום הצילום, שבעברה למדה ללימודי תעודה לצילום מקצועי במכללת “פרוג”.

כיום עובדת רווית בטיפול קשישים במשרה חלקית ובמקביל מפתחת את העסק העצמאי שהקימה- סטודיו לצילום. רווית הציגה תערוכת צילום בקונסרבטוריון בראש העין ובגלריה  art and about”” בה מוצגות תמונותיה למכירה ביפו.

 רווית גם החלה ללמוד “פוטושופ לצלמים” וברשותה ציוד צילום שרכשה במימון התכנית, בעזרתם תוכל להמשיך ולבנות את קהל לקוחותיה.

 רווית מבקשת גם להשיב טובה לקהילה. היא התנדבה לצלם ימי פעילות של התכנית, ולהציג לילדי המשתתפים בתכנית את מקצוע הצילום. כן, ארגנה יחד עם חברתה ערב נשים יוזמות עסקים, ואף מתנדבת במקומות נוספים.

 רווית מסכמת: “התכנית האיצה את תהליך השינוי. נתתם לי הזדמנות, ביטחון ואמונה בעצמי. תודה על הכלים המעצימים שנתתם לי. זוהי תכנית חיונית ופרקטית. מאד הייתה נצרכת לי. אני סוף סוף מרגישה שיש לי משמעות”.

ולמי שמתעניין, הנה העמוד של רווית ובו הצילומים:

D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%AA%D7%99-Art-Photography-705140252947118/