ה.ל.ל – האגודה ליוצאים לשאלה – היא עמותה רשומה ללא מטרת רווח וללא כל זיקה פוליטית או אינטרס פוליטי. היא מסייעת לאנשים בארץ המבקשים לצאת מהעולם החרדי. מאז היווסדה ב-1991, עזרה העמותה למאות אנשים צעירים להצטרף לחברה הכללית בישראל.

ה.ל.ל עוזרת לצעירים וצעירות מכל רחבי העולם החרדי: הספרדי, הליטאי והחסידי. על דגלה היא חרטה את העיקרון: זכותו של כל אדם לבחור את דרכו את דעותיו, את אמונתו ואת אורח חייו. היא מסייעת אך ורק לפונים אליה מרצונם החופשי.ה.ל.ל אינה מנסה לשכנע אנשים לשנות את אמונתם או את אורח חייהם.

במגעיה הראשונים עם פונים, ה.ל.ל מדגישה את הקשיים הצפויים להם בעולמם החדש, כמו גם את האפשרויות הפתוחות פניהם. לעמותה שני סניפים פעילים- בתל אביב ובירושלים. בין היתר, מעניקה העמותה מלגות לימודים, סיוע בהשלמת בגרויות ועוד.

=======================================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון המוצג איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי ונפרד. למידע נוסף, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורפים הפרטים/לינק בתחתית העמוד.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן. לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.