עמותת ‘אלה’ הנה מרכז לסיוע נפשי-חברתי המעניק תמיכה נפשית וחברתית בכל רחבי הארץ. הארגון תומך בהתפתחות האישית של הפונים ובהשתלבותם בחברה הישראלית.

אלה הוקמה בשנת 1979, במטרה להגיש סיוע נפשי וחברתי לניצולי שואה יוצאי הולנד ולבני משפחותיהם, זאת כדי להקל על מצוקותיהם כך שיוכלו לתפקד ולהשתלב בצורה הטובה ביותר בחברה הישראלית. בכך היתה העמותה הראשונה בארץ שסיפקה סיוע נפשי לניצולי שואה. במהלך השנים הרחיבה ‘אלה’ את קהל היעד ואת מגוון שירותיה וכיום ‘מעניקה שרותי סיוע נפשי וחברתי לכלל האוכלוסייה הישראלית ובכל רחבי הארץ.

במהלך השנים צברה העמותה ניסיון רב במתן סיוע נפשי, אשר אפשר לה בשנים האחרונות לספק שרותי טיפול נפשי חברתי לכלל החברה הישראלית בדגש על התמחויות ספציפיות.

צוות המטפלים באלה מורכב מאנשי מקצוע בהם פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטר ועובדים קהילתיים, הנחשבים מובילים בתחומם. ככלל, העיקרון המנחה את שיטת הטיפול של אלה הנו מתן חופש בחירה למטופלים לבחור את הפעילויות המתאימות מתוך מגוון פעילויות טיפוליות המוצעות על ידי הארגון, כל זאת תוך התייחסות לרקע התרבותי, להיסטוריה ולשפה של הפונים.

אלה אף מארגנת קבוצות חברתיות ועזרה הדדית במסגרת עבודה קהילתית, הנעשים על ידי מתנדבים.

לאתר העמותה

=======================================================================

המידע לגבי הארגון- עמותה- מיזם המופיע כאן, מובא לנוחיותך על ידי ארגון בעצמי, הפועל לשילוב ולקידום בתעסוקה של אוכלוסיות מעוטות-הזדמנויות.
נדגיש כי הארגון המוצג איננו שייך לבעצמי, אלא מהווה גורם עצמאי ונפרד. למידע נוסף, עלייך לפנות ישירות לארגון. לנוחותך מצורפים הפרטים/לינק בתחתית העמוד.
לרשימה מורחבת של ארגוני סיוע בתחומי התעסוקה וההשכלה לחץ כאן. לפניה לארגון בעצמי, ומידע נוסף אודותינו, לחץ על הלוגו של בעצמי בראש העמוד.