רדמילה - be-atzmi

רדמילה, נשואה+ 3, משדרות. 

כיום: מבקרת איכות במעבדה באסם.

“הודות לתהליכים האישיים שעברתי בתכנית ובסדנאות, למדתי לא לוותר על חלום, קיבלתי ביטחון, לא לפחד, להעז.”

—————————

לרדמילה סיפור הצלחה מתמשך ומעורר השראה: רדמילה הצטרפה לתכנית התעסוקה ‘אשת חיל’ כשהיא בוגרת תיכון ללא בגרות, עובדת במפעל אסם, תחילה בתפקיד אורזת ובהמשך כמפעילת קו. כשהצטרפה לתכנית, רצתה רדמילה להמשיך לעבוד במסגרת המפעל, אך היה לה חשוב לשפר את אופי העבודה ואת תנאיה.

רדמילה התגלתה כ’אשת חיל’ נחושה, מלאת מוטיבציה, שמקפידה להגיע לכל המפגשים, מבצעת את התרגילים ומחויבת לשינוי תעסוקתי ואישי. לאחר הכוונה מקצועית עם רכזת התכנית, ובעזרת מלגת ‘אשת חיל’ יצאה רדמילה לקורס “ניהול אבטחת איכות” במכללת ספיר.

לאחר שסיימה את הקורס בהצלחה רדמילה חששה לגשת ולבקש קידום. רכזת התכנית, חיזקה אותה בכדי שתפנה למעסיקיה ותבקש שינוי בתפקיד. רדמילה העזה, פנתה, הגישה קורות חיים, הסבירה, ו…זכתה לאחר חודשיים לקידום המיוחל, מעובדת ייצור – למבקרת איכות במעבדה באסם.

במסגרת תפקידה רדמילה ממשיכה ועוברת השתלמויות נוספות המחזקות את המקצועיות שלה. רדמילה אף המשיכה לתואר ראשון בתעשייה וניהול במגמה ביוטכנולוגיה במכללת ספיר! ואף זכתה כבר פעמיים בתואר עובדת מצטיינת של המפעל בשנת 2012 וב- 2015! כל תואר מתלווה עם תוספת לשכר, סיפוק והרבה גאווה.

רדמילה משתפת: “הודות לתהליכים האישיים שעברתי בתכנית ובסדנאות, למדתי לא לוותר על חלום, קיבלתי ביטחון, לא לפחד, להעז. בנוסף, הכרתי נשים נהדרות שמלוות ותומכות זו בזו”.